[6-month Prepay] In-person Competitive Monthly Lesson Bundle

Regular price
$2,565.00
Sale price
$2,565.00
Regular price
$2,700.00
Sold out
Unit price
per 

This bundle includes four private 20-min lessons and unlimited group classes per month. 

 

Bundle Includes:

(1) private lessons per week

unlimited classes